Lenovo ThinkPad Universal USB-C Dock 40AY0090EU

149,00 €
Na sklade
Kód tovaru: 40AY-90W
Nové. Záruka 24 mesiacov.
 Späť do kategórie

Otvorené 24 hod denne.

Garancia vrátenia peňazí 14 dní.

Akceptujeme online platby.

Záruka 24 mesiacov.

Lenovo ThinkPad Universal USB-C Dock 40AY0090EU

Káblové dokovacie stanice Lenovo sú navrhnuté tak, aby boli kompatibilné s notebookmi Lenovo, ako aj s notebookmi od spoločností HP a Dell.

    Video porty:
        Dva DisplayPort (DP)
        Jeden HDMI
    Porty USB:
        Tri USB 3.1
        Dva USB 2.0
        Jeden USB-C
    Zvukové porty: Kombinovaný audio konektor
    Ethernet: Gigabitový Ethernet
    Funkcia fyzického zabezpečenia: Bezpečnostný zámok
    Maximálny počet externých monitorov: 3
    Maximálne rozlíšenie a obnovovacia frekvencia
        Dva pri 3840x2160 @60Hz;
        Jeden pri 3840x2160 @30Hz
    Port na nabíjanie: DC-IN
    Vstupný výkon: 90 W
    Dodávka energie: 90 W: Áno
    Výstupný výkon: 65 W s pripojeným 90W napájacím adaptérom; 100 W s pripojeným 135W napájacím adaptérom
    Tlačidlo napájania: Áno
    Napájacia zástrčka: Slim-tip
    Rozmery:
        Dĺžka: 171 mm
        Hĺbka: 80 mm (3,1 palca)
        Výška: 31 mm (1,2 palca)
    Hmotnosť: 340 g
    Rozmery balenia:
        Dĺžka: 210 mm (8,3 palca)
        Hĺbka: 158 mm (6,2 palca)
        Výška: 75 mm (3,0 palca)
    Hmotnosť balenia: 955 g (2,1 lb)
    Schválenia agentúrou: FCC/ICES; CE; KCC; RCM; BSMI; VCCI; CB; cULus; EAC; TUV- Mark; Serbia Kvalitet; LoA; Israel SII; Ukraine DoC; NOM

ThinkPad Universal USB-C Dock (40AY) je pokročilé, univerzálne kompatibilné dokovacie riešenie s jedným káblom, ktoré vám umožní pracovať inteligentnejšie, nie ťažšie. Je vybavený širokou škálou portov, funkciou plug and play novej generácie a funkciou rýchleho nabíjania (až 100 W pre väčšinu notebookov s rozhraním USB-C*). Je dostatočne inteligentné na to, aby automaticky inštalovalo dôležité aktualizácie firmvéru, je ideálne pre akékoľvek prostredie zmiešaných počítačov a domácu prácu a poskytuje vám slobodu a výkon, aby ste mohli robiť viac.

Vlastnosti: - Zariadenie na prenos dát, ktoré je vybavené USB 2.0 a USB 3.0:

    Jedna dokovacia stanica. Žiadne obmedzenia: Univerzálna dokovacia stanica ThinkPad USB-C je navrhnutá pre výkon a produktivitu a je kompatibilná s väčšinou počítačov so systémom Windows 10 a vyšším a notebookov s rozhraním USB-C. Je ideálny na prácu v kancelárii aj na diaľku, je to sen IT manažéra - kritické aktualizácie firmvéru sa inštalujú automaticky a podporované sú aj tradičné IT nástroje, ako napríklad zavádzanie PXE, WOL a odovzdávanie adries MAC.
    Jeden kábel. Žiadne problémy: ThinkPad Universal USB-C Dock vám vďaka viac ako 11 portom vrátane DisplayPort™ a HDMI™ poskytuje výnimočnú všestrannosť. Umožňuje vám vychutnať si bleskurýchle dátové prenosy, rýchlo nabíjať notebooky s rozhraním USB-C a pripájať a používať displeje a ďalšie príslušenstvo počítača. Navyše vám toto pokročilé dokovacie riešenie s jedným káblom poskytne viac priestoru na prácu a zábavu.
    Jedna vzdialená pracovná sila. Žiadny problém: Univerzálna dokovacia stanica ThinkPad USB-C, ktorú je jednoduché nasadiť a udržiavať, uľahčuje život všetkým. Bez ohľadu na to, či sú koncoví používatelia v kancelárii, na hot-desku alebo pracujú z domu, manažéri IT môžu na diaľku a bezpečne zhromažďovať kľúčové informácie o doku a pripojených zariadeniach - s minimálnym prerušením pracovného procesu používateľa.

Podporuje ho Lenovo Dock Manager, pokročilé riešenie, ktoré automaticky spravuje dokovanie, ako aj poskytuje aktualizácie firmvéru, dotazy na zariadenia a analýzy všetkých inteligentných dokovacích staníc Lenovo.

 

40AY - "ThinkPad Universal USB-C Dock" je veľmi podobný doku 40AS USB C + MST a podporuje DisplayPort 1.4 a DSC. Možnosti nabíjania sú mierne vylepšené - dokovacia stanica dokáže poskytnúť 65W so štandardným 90 W tenkým napájacím zdrojom alebo 100W so 135W (alebo vyšším) tenkým napájacím zdrojom.